Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Невдалий дрифт чи ДТП: на Рівненщині невідомі розтрощили огорожу

Ось такий вигляд має огорожа в парку навколо майданчика біля стадіону «Янтар» у Володимирці.

У селищній раді кажуть, що тут люблять крутити круги самовпевнені хулігани, які заради позерства руйнують речі, корисні для усіх. Вони створюють небезпеку не лише собі, а й оточуючим. Б’ють свої ж авто, врешті решт.

"Шкода, що камер спостереження на цій території нема. Варто встановити, хоча і система «Безпечне місто» не панацея. Місто справді стає безпечним лише коли кожен докладає до того власних зусиль. Тому й зараз просимо допомоги у жителів громади. Можливо хтось щось бачив? Може ви знаєте, хто зробив шкоду? Не ставайте осторонь! Анонімність гарантуємо. Ми уже звернулись в правоохоронні органи, але їм також потрібна допомога. Щиро надіємось, що зловмисники будуть покарані – іншим буде наука", - просять у селищній раді.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.