Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ніч була спокійна, кордон – непорушений: Коваль про ситуацію в Рівненській області

Минула ніч у Рівненській області пройшла спокійно. На щастя, повітряної загрози в області не було. Про це повідомив голова військової адміністрації регіону Віталій Коваль.

Він додав, що якщо сигнал про повітряну тривогу закінчився без бомбардування, це означає, що наші військові ліквідували загрозу.

«Насправді сьогодні добрий ранок, тому що ніч пройшла спокійно, кордон із Республікою Білорусь – непорушений, але розслаблятись точно не потрібно. Нагадаю, що кожен сигнал авіаційної тривоги – це не навчання, це реальні загрозливі ситуації і те, що ми маємо спокійно ситуацію в області і ні одна тривога не закінчується бомбардуванням – це відмінна роботи наших Збройних сил України. За це ми їм щиро дякуємо і пишаємось», - сказав Віталій Коваль.

Командир бригади територіальної оборони Рівненщини Олександр Цись подякував мешканцям області за небайдужість.

 «Стан справ у підрозділах – задовільний, підрозділи до виконання завдань готові. Я хотів би окремо подякувати керівникам територіальних громад і мешканцях області за небайдужість, яку ви проявляєте на сьогоднішній день щодо сприяння силам тероборони області. Перемога буде за нами. Слава Україні».

На Рівненщині триває вступ у сили спротиву. Лише за вчорашню добу до сил спротиву записались тисячі добровольців.

Разом із тим життєдіяльність області забезпечується у цілому обсязі. Нині дороги регіону розчищають комунальні служби, які займаються прибиранням снігу та облаштуванням проїжджих частин. Це 40 одиниць техніки та 70 людей.

Нагадаємо, вчора на територію приватного господарства у Вараському районі впав збитий українськими військовими ворожий безпілотник.

Читати також