Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Німецький президент у своїй промові згадав містечко на Рівненщині

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр виступив з промовою щодо необхідності пам'яті про нацистські злочини та згадав містечко на Рівненщині. Це відбувалося в рамках Всенародного Дня скорботи, що відзначається у Німеччині 14 листопада, повідомляє jewishnews.com.ua. 

Зокрема німецький президент згадав про жертв військового насильства нацистів. Він зазначив, що після 80 років після нападу нацистської Німеччини мало хто знає про місця в Польщі, Україні, Прибалтиці, Кавказі та Росії, куди прийшли нацисти. Маловідомими залишаються й подробиці того часу про концтабори та Голокост, крім, хіба що, Освенціма. 

- Безліч місць, де були скоєні німецькі злочини, були забуті, наприклад, село Хатинь в Білорусі, що зрівнялося із землею на початку 1943 року, або невелике містечко Мізоч на заході України, де за міською брамою в один жовтневий день 1942 року було розстріляне все єврейське населення, - сказав Штайнмаєр. 

Також він закликав пам'ятати про зв'язок тих страшних подій із сьогоднішнім днем, аби пояснити його майбутнім поколінням. 

 

 

Читати також