Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Нова пошта" із січня вводить нові тарифи на доставку: що змінюється

"Нова пошта" із 1 січня наступного року змінює тарифи на доставку. Вартість буде розраховуватися в залежності від пунктів призначення за трьома новими тарифними зонами. Про це повідомляє прес-служба компанії. 

 Тарифні зони: 

1. По місту та його передмістю

2. Між містами України

3. З/в селище міського типу чи село. 

При доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька — до 2 кг, середня — до 10 кг та велика — до 30 кг. Вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень. До того ж у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень. 

Компанія вводить нову послугу з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а в її вартість вже включений картонний конверт.

З 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур'єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур'єра не потрібно прив'язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу. 

Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями тарифікуватиметься по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим. 

Крім того продовжується акційна доставка до поштоматів за 35 гривень, а також післяплата без комісії на перший квартал 2022 року. З 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 гривень незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України. 

Також змінюється тариф за доставку, коли покупці одразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку з невідповідним товаром. З 2022 року вартість складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг. 

 

Читати також

19.08.2022 Кому із жінок потрібно стати на військовий облік до 1 жовтня: перелік спеціальностей

"(Військовий облік стосується, ред) жінок, які здобули професійну освіту за відповідним фахом. Тобто це не ті, які працюють не за спеціальністю, а ті які мають відповідний документ, якій підтверджує їхній рівень кваліфікації", - пояснив Веніславський. Він нагадав, що ще до повномасштабної агресії 24 лютого Головнокомандувач ЗСУ видав наказ про розширення переліку таких військово облікових чи інших спеціальностей жінок, необхідних для безпеки та оборони, що мають стати на військовий облік. Також Веніславський зауважив, що це стосується жінок, які мають фахи медичні, пов’язані зі сферами харчування, засобами зв’язку, інформаційними технологіями, хімічні тощо. "У лютому це питання було актуалізоване. Зараз мова йде про те, щоб довести цю процедуру до логічного завершення. Перелік був дещо розширений. Потім були внесені певні корективи. Це працівники медичної сфери, працівники сфери харчування, технологи харчової продукції для ЗСУ, це жінки, пов'язані із засобами зв’язку, інформативними технологіями, агро чи хімічною продукцією та інші професії, необхідні для ЗСУ", - сказав він. Нардеп додав, що якщо ці жінки не стануть на військовий облік, то жодних негативних наслідків стосовно них застосовуватися не буде, хоча за це передбачена відповідна адміністративна відповідальність. І в майбутньому у випадку ухилення від постановки на військовий облік можуть бути застосовані примусові заходи. Станом на 18 серпня в переліку Міноборони сім основних професій і 14 спеціальностей, які зобов'язують жінок стати на військовий облік.