Рівне Медіа

Новим міністром економіки став Ігор Петрашко

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Верховна Рада призначила Ігоря Петрашка на посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про це повідомляє Укрінформ.

На позачерговому засіданні парламенту 243 народних депутати підтримали цю постанову.

Ігор Петрашко – заступник генерального директора агрохолдингу Ukrlandfarming. За даними офіційного сайту Ukrlandfarming, закінчив Львівський національний політехнічний університет, має ступінь бакалавра бізнес-адміністрування. 2001-го року отримав диплом MBA - бізнес-школи при університеті Вандербільта (США).

З 2007-го по 2013 рік Петрашко працював в інвестиційній компанії «Трійка Діалог Україна», де очолював інвестиційно-банківське управління і був керуючим директором, а потім став на чолі Департаменту корпоративного бізнесу в АТ «СБЕРБАНК РОССИИ».

У 2004–2007 роках працював у московському, а пізніше в київському представництві компанії Ernst & Young, де керував групою з надання консультаційних послуг щодо угод і був партнером.

Як повідомляв Укрінформ, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства уряду Олексія Гончарука Тимофій Милованов не погодився залишатись у новому уряді оскільки вважає, що зробив усе від себе залежне.

Читати також