Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Новий начальник поліції Рівненщини розповів про основні завдання на посаді

Вчора, 17 листопада, Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового керівника поліції Рівненщини - полковника поліції Олексія Камишанського. 

Пан Камишанський народився у 1980 році у Луганську. Там закінчив школу та Луганський інститут внутрішніх справ. За його словами, працював на різних посадах: оперативних, слідчих, карного розшуку. Після цього був призначений на Рівненщину. Олексій Камишанський є кандидатом юридичних наук. Основною метою на посаді вбачає забезпечення безпеки громадян та порядку на вулицях.

У травні 2014 року полковник покинув свій будинок і за наказом виїхав з окупованої території Луганська. До кінця року, за його словами, виконував обов’язки на території Луганської області, покладені на Національну поліцію у зоні АТО/ООС.

Після призначення на посаду, пан Камишанський запланував реорганізацію та зміну штатної структури головного управління.

"Будуть перепризначені керівники та співробітники. Це потрібно для більш чіткого реагування на заяви та злочини на території області. Буде більш мобільна структура карного розшуку. Також в планах покращення технічного стану забезпечення поліції, адже злочинність так швидко розвивається, що нам інколи потрібно доганяти", - зазначив новий керівник поліції.

На запитання, чи знає про нелегальний видобуток бурштину, відповідає ствердно та зазначає, що боротиметься з цією проблемою.

"Я знаю, що на Рівненщині однією з проблем є незаконний видобуток бурштину. Наразі, законодавство вже передбачає кримінальну відповідальність за це. Ми активно працюємо в цьому напрямку. Сьогодні вже проходять санкціоновані обшуки по цих фактах. Взагалі, це питання можна остаточно вирішити лише політико-правовим шляхом. Притягати осіб, які безпосередньо видобувають його незаконно та вирішувати питання щодо отримування ліцензії на видобування, щоб доходи йшли в громаду. Це кошти кожного громадянина України і надра належать усім нам", - зауважив Олексій Камишанський.

Оскільки на посаді керівник поліції області перебуває лише другий день, то із рівненськими чиновниками та керівниками інших правоохоронних органів ще не зустрічався. Однак, така зустріч запланована на найближчий час.

Стосовно "карантину вихідного дня", Олексій Камишанський зазначив, що не рекомендує підприємцям виходити на роботу.

"Карантин вихідного дня" введений в дію Урядом. Ми не в праві обговорювати ти сперечатися з рішеннями вищого керівництва. Тому Національна поліція буде притягувати осіб за порушення карантину до адміністративної відповідальності. Це наша функція і ми повинні її виконати. Ми зараз вже проводимо превентивну діяльність, бесіди з усіма підприємцями. Я розумію, що вони терплять великі збитки. В кожного є сім’ї і треба жити. Але є інша сторона медалі – захворюваність, померлі люди", - наголосив новий керівник ГУНП у Рівненській області.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.