Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Новий прокурор області відвідав Рівненський слідчий ізолятор

Прокуратурою Рівненської області приділяється постійна увага стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян, до яких застосовані заходи примусового характеру, пов'язані з обмеженням їх особистої свободи.

З цією метою прокурор Рівненської області Антон Войтенко 11 січня 2020 року відвідав Рівненський слідчий ізолятор.

Перебуваючи на території даної установи, прокурор перевірив, як дотримуються конституційні права в’язнів. Зокрема, ним у супроводі начальника слідчого ізолятора Юрія Ткачука було здійснено обхід території установи: режимних корпусів, карцеру, їдальні, медичної частини та інших приміщень.

На особистий прийом до прокурора області звернулося 6 ув’язнених. Серед піднятих ними питань, окремі стосувалися стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях, їх судового розгляду, а також режиму тримання в установі.

На кожне питання надано вичерпні відповіді з роз’ясненням вимог законодавства. За дорученням керівника регіональної прокуратури звернення в’язнів будуть розглянуті відповідними відділами прокуратури області.

За результатами візиту прокурором зобов’язано керівництво установи вжити невідкладних заходів до забезпечення прав ув’язнених та засуджених, повідомили в пресслужбі прокуратури Рівненської області.

Нагадаємо, Антона Войтенка призначили головний прокурором Рівненщини на початку січня цього року. 

 

Читати також