Рівне Медіа

Обіцяні «300%» вже не за горами: медики Рівненщини отримають доплати найближчим часом

Рішення про це було прийнято сьогодні під час засідання комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської облради.

Комісія була зібрана саме для того, щоб визначити шляхи виплати медикам обіцяних доплат за роботу з пацієнтами, хворими на коронавірус, у березні.

Як пояснив голова комісії Юрій Благодир, вирішити це питання можна було кількома шляхами: або чекати сесії 5 червня і здійснювати ці виплати за рахунок коштів резервного фонду, або скликати заради цього позачергову сесію. Однак в обласній раді прийняли рішення виконати зобов’язання перед медпрацівниками чим швидше.

«В компетенції постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків здійснити перекидку коштів в межах однієї галузі, не чекаючи сесії. Тому, аби виконати зобов’язання перед нашими лікарями, медсестрами та працівниками швидкої, які ризикують своїм здоров’ям в боротьбі з коронавірусом і виплатити обіцяні гроші, ми віднайшли в обласному бюджеті понад 1 млн.грн. і спрямували його трьом закладам – Рівненській центральній міській лікарні, Сарненській ЦРЛ та Обласному центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф»,  - зауважив Юрій Благодир.

Як уже повідомлялося, з квітня доплати медикам за роботу з хворими на коронавірус пацієнтами здійснюватимуться Національною службою здоров’я України через прямі фінансові зобов’язання з відповідними медзакладами, які уклали угоди з НСЗУ.

Читати також