Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обстріл полігону та бомбардування телевежі: Коваль прокоментував ситуацію на Рівненщині

Із початку війни в Україні Рівненщину обстрілювали кілька разів. Найбільш болючими були бомбардування телевежі у Антополі 14 березня та обстріл полігону цієї ночі.

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль прокоментував у ефірі "24 Каналу" ситуацію в області:

"Вночі були два ракетні удари. Це військовий об'єкт, тому компетенція коментування від представників влади у нас обмежена. Маємо дотримуватись нашої військової доктрини. В області вцілому ситуація контрольована, кордон непорушний. Виконуємо задачу тилової області. Повністю розгортаємо всю економіку і працюємо далі".

Стосовно обстрілу телевежі у Антополі, Віталій Коваль зазначив, що сам об'єкт не відновлено, але знайшли рішення по забезпеченню сигналу на Рівненщині:

"Ми не відновили роботу телевежі, а відновили повністю подачу сигналу. На сьогодні всі показники по радіомовленню та телемовленню відновлено. Забезпечено синал на території області. Працюють всі режими відеотрансляції, які працювали до потрапляння ракети у вежу. Знайшли рішення, яке не залежить від того, чи функціонує вежа".

Міський голова Рівного Олександр Третяк зранку повідомив, що в результаті ракетних ударів по військовому полігону є постраждалі.

Читати також