Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Один із колишніх керівників поліції Рівненщини зрадив Україну та тепер служить окупантам

П'ятьом колишнім міліціонерам оголосили про підозру у колабраційній діяльності. Серед них - один із колишніх керівників міліції Рівненщини Олег Берест

Про це повідомляє Нацполіція. 

Нагадаємо, полковник міліції Олег Берест у лютому 2013 року був призначений заступником начальника УМВС у Рівненській області - начальником громадської безпеки УМВС Рівненщини. Тоді міліцію області очолював генерал Василь Лазутко. 

Більше того у 2014 році Олег Берест претендував на посаду начальника обласної міліції та ходив на засідання Люстраційного комітету в якості кандидата на цю посаду. 

Незабаром Береста звільнили та він повернувся на Донеччину, звідки сам родом. 

Як зазначили у поліції, за виправдовування дій російської федерації 57-річному полковнику міліції «дісталося» крісло ректора тамтешньої «академії внутрішніх справ імені Дзержинського». 

Також у списку - ще четверо зрадників. Зокрема незаконно створеній «днр» 44-річний мешканець Донеччини - у минулому старший оперуповноважений управління по боротьбі зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми, - за «віддану службу ворогу» отримав посаду «заступника міністра внутрішніх справ - начальника управління боротьби з організованою злочинністю».

Форму із символікою окупаційної влади одягнула і колишня оперуповноважена управління боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС у Донецькій області. У «днр» жінка добровільно пішла на співпрацю з ворогом та стала виконувати обов’язки старшого оперуповноваженого «управлєнія борьби с організованой прєступностью».

Зрадила присязі й колишня начальниця кримінальної міліції у справах неповнолітніх Центрально-міського районного відділу Горлівського міського управління міліції Донеччини. 35-річна фігурантка обійняла посаду у відділі у справах неповнолітніх «УАС МВД ДНР». 

Також серед зрадників - ексначальник відділку кримінальної міліції у справах неповнолітніх Донецького міського управління міліції. Він отримав аналогічну посаду у «народній міліції» та закликає до повалення конституційного ладу в Україні.

За співпрацю з ворогом фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читати також