Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Один із знаків Зодіаку може бути в небезпеці: гороскоп на 5 липня 2021

Фото - ілюстративне

Овен

Вам на різних фронтах світить удача. Може скластися ситуація, яка дозволить "злетіти" у матеріальній сфері. Не переставайте бути ініціативними. Якщо вам запропонують допомогу надійні люди - не відмовляйтеся. Можна підбити підсумки давніх контрактів, справ чи задумів. На вашу ділову сферу може позитивно вплинути звістка чи подія.

Телець

Готуйтеся зануритися у події. Можливо, вас потребуватимуть всі. Ви не зможете приділити увагу всім, тому варто вибрати пріоритетні завдання. Якщо ви неправильно оціните ситуацію, озвучите необачну обіцянку чи будете перевантажені у діловій сфері – чекайте ускладнень.

У вечірній час варто побути поза домом – сходіть у гості. Вам світить зустріч, яка буде цікавою й такою, що запам'ятається.

Варто прислухатися до того, що шепоче інтуїція. Через грошові питання загрожують непорозуміння з друзями.

Близнюки

Підведіть риску під давніми угодами, задумами та справами. Не розраховуйте на те, що спілкування з новими партнерами буде вдалим. Варто прислухатися до слів рідних та друзів – вони можуть порадити щось цінне.

Звістки чи події можуть неабияк вплинути на здоров'я чи справи. Особливу уважність необхідно проявити людям, які працюють у якійсь творчій сфері.

Рак

Чекайте на те, що настрій знизиться. Ви можете бути скуті в емоційному плані. Через грошові питання можуть виникнути непорозуміння з друзями. Якщо хочете щось сказати чи зробити якийсь вчинок – будьте обережні.

Лев

Готуйтеся до того, що день може бути критичним. Вас можуть оточити проблеми та різні справи. Можливо, доведеться "увімкнути" максимальну працездатність та активність.

Не розраховуйте на відпочинок. Можливо, день доведеться присвятити обтяжливим обов'язкам. Будьте готові до того, що доведеться зіткнутися з турботами та з суєтою.

У вечірній час вам світить приємна зустріч з друзями чи членами сім'ї.

Діва

Підведіть риску під давніми справами, угодами та задумами. Не варто розраховувати на вдале спілкування з новими партнерами. Прислухайтеся до рідних та старих друзів – їх поради можуть бути цінними. Можливо, нова угода буде вдалою.

Терези

Присвятіть час особистим справам, зробіть щось, щоб ваше здоров'я стало міцнішим. Можете щось змінити у побуті – купити меблі чи почати ремонт.

Якщо ви самотні – можете розраховувати на знайомства, які вас зацікавлять. Не розраховуйте на те, що нові люди надовго увійдуть у ваше життя. Виниклим спокусам потрібно протистояти.

Скорпіон

Можете працювати, покладаючись на інтуїцію, проте потрібно тверезо мислити й правильно діяти. Чекайте серйозного зростання рівня життєвих сил. Ви зможете легко зрозуміти, що відбувається.

Якщо будете надмірно задоволені собою – нарветесь на погіршення відносин з тими, хто поруч. Вашу гординю потрібно приборкати. Дійте так, щоб тривав рух до загальної наміченої мети.

Стрілець

Вам загрожують небезпеки – можуть статися ДТП, ви можете травмуватися. Є навіть загроза серцевого нападу. Не варто намагатися серйозно рвонути вперед у діловій сфері – ситуація не буде допомагати досягненню успіху. Можете підбити підсумки старих угод, справ та планів.

Якщо хочете вдалого спілкування з новими партнерами – зробіть це в інший день. Ви можете отримати цінну пораду від рідних чи друзів.

Козеріг

Новини чи події можуть позитивно вплинути на те, чим ви займаєтеся. Перспективні плани можуть серйозно вплинути на вашу роботу – може змінитися рівень та стиль. Вам можуть запропонувати взяти участь у якомусь проєкті, який здатен принести непоганий прибуток.

На робочу сферу може вплинути особисте життя. Відносини з партнером можуть змінитися.

Водолій

Можете розраховувати на спокій та гармонію. Почуття і думки можуть перебувати у рівновазі. Якщо хочете розібратися зі справами – перебувайте у спокійній атмосфері. Не бійтеся найзаплутаніших ситуацій – ви з ними зможете впоратися.

Найпозитивнішим буде післяобідній час. Присвятіть час іграм з дітьми чи друзями або спокійному відпочинку з членами сім'ї.

Риби

Очікуйте на те, що день буде двоїстим. Можливі суперечності. Ваш настрій може змінюватися: ви спочатку можете бути надмірно оптимістичні, а потім – дуже меланхолійні, благодушні та поступливі, а пізніше – вперті й дратівливі.

Якщо хочете щось зробити чи сказати – проявляйте обережність. Через ревнощі чекайте непорозуміння чи конфлікту з людиною, яка вам близька.

Ви можете передчувати щось неприємне. Негативні сновидіння можуть бути віщими.

Джерело: Главред

Читати також