Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Одному з них днями виповнилось лише 24: що відомо про військових, з якими сьогодні прощались у Дубні

Сьогодні в місті Дубно прощались із чотирма загиблими військовими. 

Олександр Галяс, Володимир Іванцов, Владислав Штефусь та Олександр Соколов загинули 4 травня під час виконання бойового завдання на Харківщині. Аби віддати останню шану землякам сьогодні на майдан Незалежності міста Дубно прийшли сотні краян та військові побратими полеглих.

Солдату Олександру Галясу назавжди 31… Народився 7 квітня 1991 року. До лав збройних Сил України призваний у 2019-му, військовослужбовець військової служби за контрактом. Не одружений, вдома на нього завжди чекала мама.

Старший солдат Володимир Іванцов народився 23 серпня 1986 року. До лав Збройних сил України призваний у 2020-му, військовослужбовець військової служби за контрактом. В чоловіка залишилась дружина та батьки.


Старший солдат Олександр Соколов народився 5 грудня 1976 року. Військовослужбовець призваний по мобілізації, понтонер. Був одружений, самотніми залишились дружина та батьки.

Солдату Владиславу Штефусю кілька днів тому виповнилось лише 24… Військовослужбовець військової служби за контрактом, водій. Не одружений, без сина залишились батьки.

Поховали воїнів на Алеї слави кладовища, що по вулиці Семидубській міста Дубно. Аби вшанувати пам'ять про полеглих, 7 та 8 травня у місті оголошено Днями жалоби.

Джерело - Дубенська РДА.

Читати також

25.05.2022 Пішов з життя підприємець, який 11 років надавав транспортні послуги громаді на Рівненщині

"Крупецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Шмата Івана Адамовича, підприємця, який протягом 11 років надавав транспортні послуги Крупецькій громаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Розділяємо біль родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.