Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти під дулами автоматів відкривають туристичний сезон у Херсонській області

Ілюстративне фото

Російські військові погрожують підприємцям, які мають турбази на Арабатській стрілці у Херсонській області. Від них вимагають відкрити туристичний сезон. Про це розповіла Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова. 

"Наразі санаторії та бази відпочинку на ТОТ Крим переповнені пораненими російськими військовими, яких везуть з материкової частини України. Тому загарбники вирішили влаштувати собі відпочинок у курортних місцях тимчасово окупованої Херсонщини.

Місцевих підприємців змушують відкривати бази відпочинку, кав’ярні, магазини та «створювати безпечні й комфортні умови» для відпочивальників", - каже Денісова.

Вона відзначає, що Арабатська Стрілка межує з окупованим півостровом, який використовується агресором як військова база для нападу на материкову Україну. Буквально над головами «відпочивальників» будуть постійно пролітати винищувачі, військові гелікоптери, ракети, які несуть смертельну зброю.

Серйозну тривогу викликає й екологічна ситуація в акваторії Азовського моря, яка через війну рф проти України погіршується з кожним днем.

Читати також