Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупаційна влада Херсонщини проситиме Путіна включити регіон до складу росії

Призначена Кремлем окупаційна влада Херсонщини збирається звернутися до Володимира Путіна із проханням включити регіон у склад рф. 

Про це заявив заступник голови так званої «військово-цивільної адміністрації» області Кирило Стремоусов, передає пропагандистське агентство РИА.Новости. 

"Місто Херсон – це Росія, жодних ХНР (Херсонської народної республіки – ред.) на території Херсонської області створюватись не буде, референдумів не буде. Це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента Російської Федерації, та буде прохання включити область до складу повноцінного регіону РФ", - заявив Стремоусов. 

За його словами, до кінця року планується повністю перевести область під законодавство рф. А структура влади на Херсонщині вибудовуватиметься за аналогією з російськими регіонами. 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.