Олень Борис із Рівненщини одужує: тварину перевели до відкритого вольєра

Учора був важливий день для оленя Бориса із Зарічного.

Про це повідомили у Центрі захисту тварин.

Як зазначається, йому провели контрольне обстеження та перевели до відкритого вольєру.

Ветеринари з Ветеринарної клініки Інни Васильковської оглянули Бориса та відібрали кров для аналізів.

Зараз олень стабільний, але все ще перебуває у тяжкому стані, тож аналізи потрібні, аби лікарі могли скоригувати план подальшого лікування.

- І оскільки критичний стан вже минув, ми нарешті перевели Бориса до відкритого вольєра.

Тут він зможе отримувати достатньо сонця та більше рухатися, що позитивно впливатиме на процес одужання.

Попереду ще тривале лікування, та ми раді бачити навіть невеликий прогрес, адже це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку, - йдеться в повідомленні.

Читайте також