Рівне Медіа

Орендар земельної ділянки на Рівненщині не доплатив державі понад 100 тис. грн

фото ілюстративне

У м. Дубні, що на Рівненщині, прокуратура через суд стягнула з товариства понад 100 тис. грн збитків за неправомірне використання земельної ділянки.

Органи прокуратури Рівненської області вжили результативні заходи представницького характеру щодо стягнення до бюджету понад 100 тис. грн збитків, завданих внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Зокрема, Дубенська місцева прокуратура з’ясувала, що одне із товариств  упродовж 4 років користувалося у  м.Дубно земельною ділянкою площею 0,2 га незаконно, оскільки укладений з органом місцевого самоврядування договір оренди припинив свою дію, внаслідок чого спричинено міській раді збитки на суму понад 100 тис грн.

Як повідомлялось раніше, господарським судом Рівненської області у травні 2018 року підтверджено законність вимог прокуратури щодо незаконного володіння земельною ділянкою та зобов’язано товариство повернути її державі  в особі Дубенської міської ради.

У подальшому, відстоюючи послідовно позицію захисту інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин, Дубенська місцева прокуратура звернулася у суд з позовом про стягнення на користь держави із відповідача збитків за безпідставне використання земельної ділянки, який 12.06.2018 задоволено  у повному обсязі.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Читати також