Рівне Медіа

Організатор акції зі збору “політичного сміття” розповів, куди підуть кошти від здачі макулатури

Два тижні тому в Рівному стартувала акція зі збору “політичного сміття”. Її ініціатором став рівнянин Іван Шевчук. Кілограм сміття активісти обмінювали на кілограм цукерок.

Про це розповідає Час-Дій.

На центральній площі стояв намет, у якому приймали “політичне сміття”, а натомість пригощали рівнян солодощами – шоколадними цукерками. 

Сьогодні ця акція завершилася. В останній її день біля намету утворилася черга, яка постійно поповнювалася новими людьми. Рівняни, переважно люди літнього віку, приходили й обмінювали “сміття” на цукерки.

“Сьогодні ми знову поставили намет, де обмінювали політичне сміття на цукерки. Лише за один день рівняни принесли понад 160 кілограмів макулатури. Далі ми здамо її, докладемо власні кошти й передамо всю суму для дитячої онкології Рівненської обласної дитячої лікарні”, – прокоментував акцію Іван Шевчук.

За словами організаторів, лише за сьогодні вони зібрали понад 160 кілограмів “політичної макулатури”. Загалом за увесь період кампанії рівняни принесли понад 300 кілограмів такого “сміття”.

Тепер активісти здадуть його на макулатуру, а до отриманих коштів додадуть власні. Загальну суму передадуть для дитячої онкології Рівненської обласної дитячої лікарні.

На правах реклами*

Читати також