Острозький замок анонсував цьогорічну «Ніч у музеї»

Острозький замок анонсував "Ніч у музеї – 2026".

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Цей захід відбувається раз на рік.

Це для тих, хто цінує дещо незвичний підхід до пізнання історії. Цьогоріч для гостей простір оживатиме завдяки театралізованим сценам, інтерактивним епізодам, зустрічам з історичними персонажами та сюжетам, натхненним минулим Острога і замку князів Острозьких. Буде і "смачна" тема, але це сюрприз для відвідувачів.

Нагадаємо, у 2026 році на державному рівні відзначається 500-ліття від дня народження князя Василя-Костянтина Острозького. Тож логічно, що ця ніч у музеї присвячена саме цьому славетному роду.

Коли: 17 травня, початок екскурсій з 20:00, вони триватимуть фактично до опівночі;

Місце:Острозький замок (м. Острог, вул. Академічна, 5):

Вартість квитка: 200 грн;

Відвідування можливе лише у складі попередньо сформованих груп. Запис та довідки за телефоном: 097 575 57 27

Як і торік, частину коштів з квитків музей передасть для волонтерів, які опікуються військом.

 

Читайте також