Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Отримав поранення під час артобстрілу: на Рівненщині попрощалися із воїном Богданом Тимчуком

Учора в Колоденці на Рівненщині провели в останню дорогу загиблого захисника Богдана Тимчука.

Про це повідомляють у Рівненській ОВА.

Воїну було 52 роки.

Богдан народився та виріс у селі Колоденка. Навчався в Колоденській школі, вступив у Мирогощанське професійно-технічне училище. Строкову службу проходив у артилерійських військах у Красноярську. Після служби закінчив навчальні курси водія. Розпочав роботу в підприємстві КОМТранс. Згодом оформив статус підприємця та створив власну справу – фірму «Світанок», займався фермерським господарством.

29 травня 1994 року одружився, спільно з дружиною мають чотирьох чудових синів.

Богдан дуже любив і піклувався про свою сім’ю, був люблячим чоловіком, батьком. Односельчани, друзі пам’ятають його усміхненою, життєрадісною, позитивною людиною, завжди був готовий допомогти іншим.

Із початком російського вторгнення, на виклик військкомату, 23 квітня чоловік вже був на навчальному полігоні в селі Стриганці Львівської області, орієнтовно через місяць був переведений у 10 гірськоштормову бригаду в селищі Коломия Закарпатської області, на Тучинському полігоні здобув навики навідника-оператора БМП. 13 червня частину бригади було відправлено на схід нашої країни. База дислокації була в Краматорську. Богдан воював у населених пунктах Лисичанськ, Бахмут, після другого бою в Друшківці 27 червня потрапив у санчастину, де реабілітувався 5 днів.

28 липня воїн отримав осколкове поранення внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області, 30 липня Богдан помер у Краматорській міській лікарні№ 2 від ускладнень унаслідок отриманих поранень.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася в Свято-Троїцькому храмі села Колоденка.

Похоронили Героя на кладовищі в селі Колоденка.

Читати також