Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Пальне, ліки і продукти: у Рівному перевірятимуть ціни на деякі товари

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Уряд прийняв зміни до положення, якими дає органам місцевого самоврядування, військовим адміністраціям повноваження регулювати ціни на період воєнного часу.

Тож у Рівному особливо контролюватимуть ціни на соціально важливі категорії товарів. Серед них борошно, молоко, крупи, м'ясо, а також на деякі види ліків і пальне. Про це повідомили у міській раді.

«Звертаюся до підприємців, всіх, хто займається роздрібною торгівлею. Ми вам надзвичайно вдячні за те, що ви працюєте в складних умовах, але необґрунтованого підняття цін ми не допустимо,» - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Тож національна поліція, Держпродспоживслужба, Держліки, органи місцевого самоврядування та військова адміністрація розпочинають жорсткий контроль за цінами та зупиняти неконтрольоване підняття цін.

Читати також

25.05.2022 Пішов з життя підприємець, який 11 років надавав транспортні послуги громаді на Рівненщині

"Крупецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Шмата Івана Адамовича, підприємця, який протягом 11 років надавав транспортні послуги Крупецькій громаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Розділяємо біль родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.