Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Пасажира маршрутки Київ-Володимирець оштрафували на 17 тисяч гривень

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

У Рівненській області останнім часом дещо вщухла ситуація із коронавірусом – померлих і хворих на цю недугу стає менше, аніж у жовтні минулого року.

Саме тоді в області діяла «червона» карантинна зона і щоденна кількість хворих на COVID-19 сягала тисячі випадків. У той період в області діяли посилені карантинні обмеження, які стосувались громадського транспорту, зокрема.

До прикладу, на Рівненщині в смт Рафалівка 9-го листопада на пасажира транспортного засобу за маршрутом «Київ-Володимирець» склали протокол за порушення правил карантину щодо людей. Адже в чоловіка не було результату тестування на COVID-19 або внутрішнього сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19.

Правоохоронці на нього склали адміністративний матеріал, який був направлений у суд. Нещодавно суддя Володимирецького районного суду Олена Іванків винесла рішення по цій справі. Відтак, пасажир повинен сплатити 17 000 гривень штрафу за порушення правил карантину щодо людей і 454 гривні судового збору.

Це рішення може ще бути оскаржене.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.