Рівне Медіа

Патрульні Рівного перевіряли стан доріг біля шкіл

фото - Фейсбук

Напередодні нового навчального року патрульні обстежили вулично-дорожню мережу біля загальноосвітніх навчальних закладів, пише Патрульна поліція Рівненської області.

Поліцейські відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Рівненській області спільно з представниками комунальних та інших експлуатуючих організацій обстежили ділянки вулично-дорожньої мережі, що прилягають до території шкільних закладів.

Під час обстеження особливу увагу звертали на стан покриття проїзної частини, наявність всіх відповідних дорожніх знаків, зокрема 1.33 «Діти», "Пішохідний перехід", дорожньої розмітки, наявність та стан пристроїв примусового зниження швидкості, світлофорних об’єктів та інших недоліків, які б могли повпливати на безпеку дітей на маршруті до школи.

Виявили відсутність технічних засобів організації регулювання дорожнього руху, їх невідповідність нормам.

Інформацію про виявлені недоліки передано до відповідних комунальних організацій та направлено інформації до органів місцевого самоврядування про фактичну ситуацію та необхідність вжиття заходів реагування. Наразі проводяться роботи по усуненню виявлених недоліків.

Патрульна поліція Рівненщини здійснює постійний контроль за дотриманням правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, особливо, що стосується нашого майбутнього - найменших учасників дорожнього руху та звертається до батьків маленьких пішоходів - нагадайте дітям правила безпечної поведінки на дорозі, при перевезенні дітей в авто використовуйте дитячі автокрісла та ремені безпеки.

Будьте уважні та бережіть себе!

Читати також