Рівне Медіа

Педагоги та діти із Франції відвідали міську раду Рівного

27 листопада міську раду відвідала іноземна делегація у складі педагогів та дітей закладів неформальної освіти міста Дьеп та міста Невіль Французької Республіки, що займаються захистом дітей.

Делегація іноземних гостей прибула до Палацу дітей та молоді з метою реалізації чергового етапу довготривалого проекту «Роль молоді у демократизації суспільства» та до того ж братиме участь у проекті ПДМ «Дні дублера».

Зустрічала делегацію заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська. Зокрема вона сказала: «Сказати, що я дуже здивована, що саме ви у нас проявляєте цікавість до діяльності Палацу дітей та молоді - я не скажу. Наш ПДМ найкращий в Україні у сфері позашкілля. До нього багато їздять за досвідом і з Європейських країн і взагалі з усього світу. У ПДМ навчається 5 тисяч дітей, форми та можливості, які надаються у цьому закладі сучасні, прогресивні та абсолютно дієві. Сподіваюся, що місто вам сподобалося і досвід, який ви отримаєте стане в пригоді вам». 

«Історія дружби між ПДМ та центром «Дюкен» досить довга. Розпочалася в Міжнародній мережі істориків та дослідників у 2015 році. Зі мною колеги, які переймаються питаннями лідерства і ми працюємо над процесом переходу молодих людей від гніву до демократії. Я привіз молодь, щоб вони на власні очі побачили життя та дозвілля дітей у Рівному, щоб перейняти ваш досвід і позиціонувалии його у себе» - сказав директор центру «Дюкен» Алексі Дуала.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради

Читати також