Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Пенсіонерка в Рівному віддала шахраям три тисячі доларів за "порятунок" дочки

У Рівному пенсіонерка віддала усі заощадження, аби врятувати дочку, яка нібито потрапила в ДТП. 

Як зазначають у поліції, 51-річна сама доглядає за батьком, який обмежений у пересуванні, та матір'ю, яка лише ходить по квартирі. 2 січня вона пішла на роботу. У цей час до її матері зателефонував невідомий, який представився слідчим та повідомив, що її донька потрапила в ДТП.

Також до розмови долучився "лікар", який сказав, що для залагодження усіх питань потрібно 30 тисяч доларів. У слухавці пенсіонерка навіть почула нібито голос своєї доньки: вона плакала та запевняла про потребу грошей. 

За кілька хвилин до квартири прийшов невідомий, 78-річна жінка віддала всі заощадження у сумі 3 тисяч доларів. Але згодом додзвонилась до доньки та з'ясувала, що з нею все гаразд. 

Нині за фактом шахрайства проводиться досудове розслідування. 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.