Обірвалося життя військовослужбовця із села Симонів Андрія Огородника.
Сумну звістку повідомив Гощанський селищний голова Микола Панчук.
- 8 травня раптово обірвалося життя нашого земляка, військовослужбовця Огородника Андрія Васильовича, жителя села Симонів, - йдеться в повідомленні.
У 2022 році Андрій став на захист України. Проходив військову службу у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
На жаль, на 41-му році життя серце воїна зупинилося під час перебування вдома.
Зустріч та чин похорону військовослужбовця відбудуться завтра, 13 травня, о 10:00 на площі Героїв Майдану в селищі Гоща.
Після цього траурний кортеж вирушить до Свято-Дмитрівської церкви.
Поховають воїна на місцевому кладовищі.