Перебуваючи вдома, помер 41-річний захисник із Рівненщини

Обірвалося життя військовослужбовця із села Симонів Андрія Огородника.

Сумну звістку повідомив Гощанський селищний голова Микола Панчук.

- 8 травня раптово обірвалося життя нашого земляка, військовослужбовця Огородника Андрія Васильовича, жителя села Симонів, - йдеться в повідомленні.

У 2022 році Андрій став на захист України. Проходив військову службу у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

На жаль, на 41-му році життя серце воїна зупинилося під час перебування вдома.

Зустріч та чин похорону військовослужбовця відбудуться завтра, 13 травня, о 10:00 на площі Героїв Майдану в селищі Гоща.

Після цього траурний кортеж вирушить до Свято-Дмитрівської церкви.

Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Читайте також