Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Переніс 18 операцій: що відомо про стан хлопчика, якого у Дубні уразило струмом

Стало відомо про стан 12-річного Тараса із Дубна, якого у листопаді минулого року уразило струмом. Нині хлопець лікується у США. 

Туди його відправили у кінці листопада після збору 80 тисяч доларів. 

Нагадаємо, 9 листопада двоє хлопців гуляли поблизу залізничного вокзалу. Одині із них виліз на вагон нерухомого потяга. Через що його уразило струмом. Хлопець отримав 90 % опіків тіла 60 % з яких - важкі. Спочаткудитину лікували у Дубні, потім - у Рівному, а згодом надію на одужання дала клініка у Бостоні. 

Як пише у Фейсбук Марія Іонова, нині спостерігається позитивна динаміка. За цей час дитині провели 18 операцій. 

- Вчора Тараса вже відкрили з капсули та потроху виводять з медикаментозного сну. Це дуже важлива перемога. Хоча попереду ще довгі роки реабілітації та витримки, - додає вона. 

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.