Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Переносив "товар" у тілі та одязі: на Рівненщині викрили групу осіб, які розповсюджували наркотики у колонії

У Рівненській області судитимуть групу осіб, яких підозрюють у торгівлі наркотиками на території виправної колонії. 

У поліції зазначають, що організатором наркобізнесу виступив "смотрящий" установи - 24-річний чоловік (уродженець Івано-Франківщини).

Як повідомили у Рівненській обласній прокуратурі, до складу угруповання організатор залучив як виконавців 3 своїх знайомих. Один з них купував заборонені речовини в аптеках Києва та Рівного, в тому числі з використанням незаконно отриманих рецептів. На територію виправного центру «товар» у своєму тілі та одязі доставляв співучасник, який виконував контрагентські роботи за межами установи виконання покарань. Ще один спільник відповідав за збут «товару» на території виправного центру та розрахунок з іншими двома співучасниками. Прибуток віддавав «смотрящому», який той використовував для продовження незаконного обігу вказаних засобів. Тому правоохоронці не лише припинили наркобізнес угруповання, а й вибили економічне підґрунтя у його діяльності.

В ході слідства задокументовано 12 епізодів заволодіння шляхом шахрайства наркотичним засобом, 15 епізодів незаконного придбання, перевезення пересилання, зберігання з метою збуту, збуту, а також передачі у місця позбавлення волі заборонених речовин.

Наразі усі фігуранти провадження перебувають під вартою.

Зловмисникам загрожує ув’язнення на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.