Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Переселенці зможуть отримати додаткові виплати

Вимушені переселенці в Україні зможуть отримати додаткові виплати в сумі 2-х тисяч гривень на дорослого і 3-х тисяч гривень на дитину.

Про це повідомив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

Також за кожного переселенця, якого бізнес бере на роботу, підприємство отримає співфінансування витрат на оплату праці: 6 тисяч 500 гривень. 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.