Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Перевірили пісок та воду: у трьох водоймах у Здолбунові можна купатися

У Здолбунові у трьох водоймах можна купатися. 

Про це повідомив міський голова Владислав Сухляк.

У громаді визначено 3 місця для відпочинку - Міській гідропарк, Дитячий пляж по вул. Старомильська та водойма по вул. Заводська.

"Відповідно до результатів, проби з водосховищ Здолбунова не відповідають одному єдиному нормативу – «колір», тобто вона не дуже прозора. У зразках піску та води яйця та личинки гельмінтів, цисти, ооцисти кишкових найпростіших не виявилені", - зазначає пан Сухляк.

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.