Рівне Медіа

Перевізників 58 маршруту в Рівному викликали "на килим"

Встановити водіїв, які відмовились за пільгою провезти за 58-м маршрутом дітей героя Небесної сотні Валерія Опанасюка – не змогли. Принаймні, у цьому членів транспортної комісії запевнили перевізники. Сьогодні їх викликали «на килим». Передувало цьому те, що, зі слів вдови Вікторії Опанасюк, в понеділок ввечері її 10-річній Софії та 7-річному Артему три поспіль водія відмовили у проїзді, через це діти близько півтори години мерзли на вулиці, повідомляє Суспільне

Головний спеціаліст управління транспорту Дмитро Царук Суспільному коментував, що вони клопочуть перед перевізниками про звільнення цих водіїв, якщо їх встановлять. Діти ж номерів машин не запам’ятали, лише прикмети. Далі – кілька коментарів із сьогоднішнього засідання транспортної комісії.

Вікторія Опанасюк, вдова героя Небесної сотні:
– Чи я маю всім доводити, що мої діти мають право їхати?! Чи я маю з кожною дитиною, – а в мене їх четверо, – ходити і на маршрутку їх водити, щоб їх морально ніхто не принизив?! Майте совість!

Ярослав Загиней, директор фірми-перевізника:
– Тільки я дізнався, то одразу перепитав все у своїх водіїв. Водії не підтвердили, що це факт був саме з ними на цей період часу. Наша фірма "Сагайдачний" буває з цього приводу в управлінні транспорту часто, нас викликають, якщо відбувається щось таке. Ми завжди збираємося і стараємося такі питання врегулювати.

Віктор Якимчук, директор фірми-перевізника:
– В ту хвилину я виїхав на кінцеву зупинку 58-го маршруту. Я опитав своїх водіїв. Вони ставали на коліна та казали, що такого інциденту не було. Водій каже: «я цих дітей знаю, я у них навіть не питаю посвідчення. Я їх знаю.» Я перепитав усіх водіїв…

Олександр Нестерук, голова транспортної комісії Рівнеради:
– Треба принести вибачення. Так бути не має. Тому ми ще всі маємо зібратися, запрошуйте водіїв та пані Вікторію та визначайте зустріч в будь-який час, ми зберемося і ще поспілкуємося з водіями.

Читати також