Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Під час бомбардування Донеччини окупанти завдали шкоди фермерському господарству

14-15 квітня російські військові бомбардували населені пункти Донеччини. У Краматорському районі від обстрілів постраждали с. Микільське та с. Богородичне - один з місцевих мешканців загинув, зруйновано будинок.

До Краматорської міської лікарні у вкрай важкому стані доставлено жінку, поранену під час атаки російських загарбників на с. Піски Радьківські Боровського району Харківської області. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Також було обстріляно смт. Велика Новосілка, м. Мар’їнка та м. Вугледар Волноваського району. Від влучання снаряду відбулося займання в одному з пошкоджених житлових будинків.

Внаслідок обстрілу с. Новоєлизаветівка та с. Ясенове Покровського району частково зруйновані декілька приватних домоволодінь, склад, комбайн та 4 трактори, що належать фермерському господарству. Ще у два житлові будинки та будівлю дитячого садочка ворог влучив на території с. Запоріжжя, а у самому м. Покровську частково зруйновані приміщення місцевого підприємства.

Лікарі м. Бахмута надають допомогу 3 чоловікам та літній жінці, які зазнали поранень через обстріл ворогом населених пунктів Луганської області.

Читати також