Рівне Медіа

Під час освячення верби у храмах Рівненщини чергуватимуть майже 400 поліцейських

Фото - Фолк Мода

Святкові богослужіння відбуватимуться увечері сьогодні, 24 квітня, та завтра, 25 квітня, до обідньої пори. На охорону публічної безпеки та порядку буде залучено 390 правоохоронців.

Так, сьогодні в період часу з 17 по 21 год на території Рівненської області богослужіння з освячення верби відбудуться у 134 культових спорудах. На забезпечення публічної безпеки та порядку буде залучено 112 працівників поліції та 15 військовослужбовців НГУ.

Завтра, 25 квітня, святкові богослужіння відбудуться у 811 культових спорудах. За порядком слідкуватимуть 278 працівників поліції.

Читайте також: Обмеження відвідування кладовищ і більше транспорту: відомо, як посилять карантин на Великдень на Рівненщині

Біля кожної культової споруди буде знаходитися відповідальна особа від релігійної організації, яка разом із поліцейськими слідкуватиме за дотриманням карантинних обмежень.

Із метою оперативного та якісного реагування на повідомлення і можливі правопорушення ситуаційний центр поліції області переведений на позаплановий режим роботи.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області.

Читати також