Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Під час виконання бойового завдання у Бахмуті загинув доброволець з Острожчини

17 лютого під час виконання бойового завдання поблизу міста Бахмут Донецької області загинув Валерій Павлюк.

Про це повідомляють у Острозькій міській раді. 

51-річний Герой народився в селі Стадники, але згодом переїхав в Рівне і там проживав з сім'єю. На другий день повномасштабного вторгнення пішов добровольцем та став на захист рідної землі від російського ворога. Без батька та чоловіка залишилися двоє синів та дружина.

23 лютого, приблизно о 17:00 машина з загиблим воїном приїде в село Стадник в батьківську хату (будуть їхати зі сторони Бугрина, тому в Острог заїжджати не будуть).

Завтра, 24 лютого, після 8:00  години машина з Героєм вирушить до Рівного. Прощання відбудеться в Рівному на майдані Незалежності о 10:00 годині. Церемонія поховання буде проводитися в Свято-Покровському кафедральному соборі (м. Рівне).

 

Читати також

29.03.2023 Громада на Рівненщині отримала мільйон гривень за продаж вилученого посіву кукурудзи

Завдяки злагоджений співпраці Дубенської окружної прокуратури та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Козинська сільська рада Дубенського району отримала додаткові надходження до бюджету. Так, у листопаді 2021 року, під час досудового розслідування кримінального провадження судом задоволено клопотання прокурора та передано в управління АРМА посів кукурудзи на самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності. Майже 840 тис. грн, одержаних від продажу вказаного посіву, АРМА розмістило на депозитному рахунку, а у вересні 2022 року вироком суду їх стягнуто на користь Козинської сільської ради. Разом з тим, Дубенською окружною прокуратурою встановлено, що за період розміщення цих коштів на депозитному рахунку банком нараховано відсотки, доля яких залишилась невирішеною. У лютому 2023 року суд погодився з доводами прокурора, вказавши, що понад 76 тис. грн процентів, нарахованих на кошти від продажу майна, теж належать  сільській раді. У березні 2023 року на виконання зазначених судових рішень АРМА перераховано до бюджету Козинської територіальної громади 912 094 грн.