Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Підприємець на Рівненщині розширив свій бізнес

На Рівненщині підприємець розширив власний бізнес.

Про це повідомляє очільник області Віталій Коваль.

Костопільчанин Андрій Касянчук вже тривалий час займається підприємницькою діяльністю. Чоловік є власником продуктового магазину «Нямка», який добре відомий мешканцям м.Костопіль.

Маючи досвід роботи у сфері торгівлі пан Андрій вирішив розширити власний бізнес. Для реалізації своїх амбітних планів підприємець скористався урядовим проєктом «єРобота: Власна справа». 

Він склав бізнес-план та подав онлайн-заявку через портал «Дія». Далі була успішна співбесіда у Рівненському обласному центрі зайнятості, а згодом – отримав позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

За ці кошти підприємець придбав необхідне обладнання та програмне забезпечення для відкриття ще одного продуктового магазину – «Сирний Туз».

Також за умовами даної програми пан Андрій створив два нових робочих місця. Грантоотримувач закликає всіх охочих не сумніватися у своїх можливостях та впевнено робити кроки у напрямку розвитку власного бізнесу. 
 

 

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"