Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Підприємство із Рівненщини має сплатити більше 30 тис гривень за шкоду екології

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу перевірили, як дотримується вимог природоохоронного законодавства ДКП "Березнекомунсервіс". У результаті перевірки встановили, що підприємство облаштувало сміттєзвалище на території Городищенської сільської ради. Як результат - земельна ділянка забруднена твердими побутовими відходами. А це вже порушення статті 35 Закону України «Про охорону земель». По це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції Поліського округу. 

За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Після лабораторних досліджень грунтів в місцях складання ТПВ даного підприємства, відібраних відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції, було проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної державі, внаслідок забруднення земельних ділянок твердими побутовими відходами сума збитків яких склала 32 тис. 097 грн. Підприємству направлено претензію для добровільного відшкодування збитків.

У разі відмови підприємства від сплати, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутися до судових органів для стягнення збитків у встановленому порядку.

Читати також