У Рівному відремонтуємо підземку у мікрорайоні «Боярка».
Про це заявили у міськраді.
Як зазначається, минулого року за результатами обстеження у переході оновили покриття та встановили поручні.
- Однак нині об’єкт потребує капітального ремонту, аби жителі мікрорайону могли безпечно та комфортно ним користуватися.
У планах — оголосити конкурс на кращу проєктну пропозицію та розпочати ремонтні роботи, - йдеться у повдіомленні.
Додамо, що відповдіну петицію реєстрували на сайті міськради. Наразі вона набрала необхідну кількість голосів.