Підземку на "Боярці" у Рівному відремонтують

У Рівному відремонтуємо підземку у мікрорайоні «Боярка». 

Про це заявили у міськраді. 

Як зазначається, минулого року за результатами обстеження у переході оновили покриття та встановили поручні.

- Однак нині об’єкт потребує капітального ремонту, аби жителі мікрорайону могли безпечно та комфортно ним користуватися.

У планах — оголосити конкурс на кращу проєктну пропозицію та розпочати ремонтні роботи, - йдеться у повдіомленні. 

Додамо, що відповдіну петицію реєстрували на сайті міськради. Наразі вона набрала необхідну кількість голосів. 

Читайте також