Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Підживлення нарцисів весною: як правильно це робити, та яке добриво слід вносити

Щоб нарциси радували вас своєю красою, їм потрібен належний догляд, особливо під час весняного підживлення. 

Загальні правила підживлення нарцисів

Нарциси потребують підживлення, щоб забезпечити сильний ріст та яскраве цвітіння. Весняне підживлення нарцисів повинне починатися одразу після появи перших листків. Важливо забезпечити правильне співвідношення макро- та мікроелементів у добривах, які використовуються для підживлення. Зокрема, нарциси потребують азоту, фосфору та калію для свого здорового розвитку.

Органічні добрива

Органічні добрива, такі як компост та гноївка, можуть бути відмінним варіантом для підживлення нарцисів. Вони забезпечують квіти необхідними мікроелементами та поліпшують структуру грунту. Щоб використовувати органічні добрива, розподіліть їх навколо квітів у шарі товщиною 2-3 сантиметри і злегка змішайте з верхнім шаром грунту. Органічне добриво слід внести на початку весни, коли нарциси тільки прокидаються.

Мінеральні добрива

Для весняного підживлення нарцисів можна також використовувати мінеральні добрива. Складні мінеральні добрива, які містять азот, фосфор та калій, допоможуть сприяти росту та цвітінню квітів. Застосовуйте мінеральні добрива згідно з рекомендаціями виробника. Зазвичай, розчин мінерального добрива слід вносити на початку весни, коли нарциси починають активно рости.

Регулярний полив

Під час весняного підживлення нарцисів важливо не забувати про регулярний полив. Від достатньої вологості грунту залежить ефективність засвоєння квітами поживних речовин. Нарциси люблять вологий, але добре дренований грунт. Намагайтеся поливати нарциси ранком або ввечері, щоб уникнути випаровування води протягом дня.

Мульчування

Для забезпечення належного рівня вологості та підтримки поживних речовин в грунті рекомендується мульчування прикореневої зони нарцисів. Використовуйте органічні матеріали, такі як опале листя, газонна трава або деревна кора. Мульчування зменшить швидкість випаровування вологи з грунту, збереже добрива та забезпечить стабільність температури грунту.

Читати також