Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Пік її захворювання співпав із пологами": на Рівненщині від коронавірусу померла молода жінка

Фото з відкритих джерел

У Дубенському пологовому будинку надають допомогу вагітним жінкам, які захворіли на коронавірус. Сюди везуть пацієнток зі всієї області із перебігом захворювання середньої і тяжкої форми. Із легкою формою пацієнтки лікуються вдома.

Про це ІА «Теза» повідомив директор медичного закладу Ростислав Андрощук.

За місяць тут надали допомогу 58 вагітним, у яких підтвердили коронавірус.

Минулого тижня у цьому закладі, незважаючи на зусилля лікарів, померла 23-річна породілля із села Карпилівка Рівненського району.

«Дитина жива, але матір врятувати не змогли. У даній ситуації пік її захворювання співпав із пологами. Через те така проблема. Ми змушені були робити кесарський розтин негайно і це також вплинуло на її стан. Родина поставилась із розумінням, вони бачили, як ми її спасали, що тут нічого не шкодували для неї. Але, на жаль, спасти не вдалось», - розповів Ростислав Андрощук.

 Нині у закладі майже два десятки вагітних жінок із коронавірусом.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.