Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Пішов забрати або прикопати нашого 200-го, там мене і взяли": мешканець Рівненщини потрапив у полон (ВІДЕО)

Військовий з Костополя Богдан Ярмольчук потрапив у полон до російських окупантів.

ПРо це у мережі повідомила Інна Ярмольчук.

Відомо, що воїну 38 років. Його взяли в полон у Сєвєродонецьку. 

Авторка повідомлення опублікувала також відео, на якому костопільчанин розповідає інформацію про себе:

"Добровільно пішов у військкомат 9 березня. Пройшов медкомісію. 10 березня вже з речами поїхав на рівненський полігон. Там пройшов 4 дні підготовки і 14 березня ми виїхали у Черкаську область, місто Золотоноша. Там трохи побули у місцевій школі. Потім виїхали у Донецьку область, село Світле", - розповідає чоловік.

За його словами, у Сєвєродонецьк їх приїхало 13 осіб 8 квітня. Військові зайняли позиції на дахах багатоповерхівок. Згодом костопільчанина перевели у піхоту.

У піхоті рив окопи. Потім 27 числа пішов у район ДЕПО біля автозаправки забрати 200-го або прикопати, що він там не лежав. Я на свій ризик пішов - думав, або заберу, або просто прикопаю. Коли я прийшов, то його вже прикопали - хрест стояв. І мене взяла розвідка", - коментує Богдан Ярмольчук.

Наразі відомо, що рідні військового подали заявку у СБУ на обмін полоненими.

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.