Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Північний обхід Рівного: коли чекати відкриття нової дороги (ФОТО)

У Рівненському районі триває будівництво Північного обходу обласного центру – дороги, котра дозволить транзитному транспорту, що рухається з Києва у бік Луцька і навпаки, оминати Рівне.

Наразі це один із наймасштабніших об’єктів будівництва в області. Загальна протяжність дороги складає 14,2 км. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Остаточної дати завершення робіт – поки не називають. Згідно з договором, їх повинні завершити до кінця будівельного сезону наступного року. Однак, за словами Сергія Подоліна, зробити це планують швидше.

«Об’єкт активно будується, роботи ведуть на трьох чергах: на першій влаштовані верхні шари асфальтобетону по всій протяжності, будується кільцева дорога, яка знаходиться на трасі Рівне-Сарни. Також монтується система штучного освітлення на даному відрізку дорогу. Згідно договорів, завершення робіт планується наприкінці будівельного сезону наступного року. Думаю, ми раніше здамо цей об’єкт», - зазначив чиновник.

У цілому проєкт включає три об’єкти. Це - нова ділянка дороги протяжністю 6 кілометрів до села Хотин, реконструкція 4-кілометрової ділянки від цього села до «Рівнеазоту» та поточний ремонт дороги до траси Н-22. 

Читати також