Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Планують звести за 1 рік: у Рівному заклали капсулу на будівництво корпусу трансплантології

Сьогодні в Рівне із візитом завітам міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. Він під час наради в ОДА окреслив головні напрями роботи у наступному році, а потому відвідав міську лікарню, де разом із керівником закладу та мером Рівного заклав символічну капсулу під будівництво трансплантаційного відділення. 

Загальна вартість об'єкту - майже 30 млн гривень. 

Наразі операційні в яких працюють лікарі, побудовані ще у 70-х роках і не відповідають сучасним нормам ДБН. Тож, планується, що відділення буде відповідати усім міжнародним стандартам. У Рівненській ОДА повідомили, що його хочуть збудувати за один рік, а кошти на це залучити із бюджетів різних рівнів.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.