Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Плюсова температура і ожеледиця: на Рівненщину йде відлига

Останні декілька днів мешканців Рівного та області потішила справжня зима. Морозець, сніг і новорічний настрій панували з початку грудня.

Люди із захопленням ліпили сніговиків, катались у санях і всьому, чому можна, а також радо ділились знімками у соціальних мережах.  

Та у такої погоди є зворотна сторона – ожеледиця на дорогах ускладнювала проїзд транспорту, вчора на кілька годин навіть зупиняли рух вантажівок у Рівненській області, зафіксували перші випадки обмороження і травмування. З початку зими майже дві сотні людей звернулись до травмпункту у Рівному. Вчора, до прикладу, на жінку наїхав трактор, який розчищав тротуар.

Невдовзі у Рівненській області погода дещо зміниться. Про це повідомив керівник обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець. За його словами, найближчі кілька днів на теренах краю буде відлига. Відповідно, на дорогах збережеться ожеледиця.

«До 13-го грудня на Рівненщині буде незначне потепління. Це означає, що в нас денні температури сягатимуть до +5 градусів тепла, нічні температури можуть сягати від -3 до +2 градуси. Хочу сказати, що протягом цих днів на дорогах збережеться ожеледиця, а також будуть опади у вигляді мокрого снігу, а також дощу. Тобто, зараз у нас настає період такої маленької відлиги», - додав Богдан Масовець.

Читайте також: Зимові ігри вже не ті: у Рівному діти «штурмували» громадський транспорт сніжками (ВІДЕО).

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.