Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Погрожував, обіцяв скинути з балкону і вдарив: у Рівному п`яний чоловік напав на відому рівнянку

Учора ввечері до поліції повідомили про  бійку у квартирі багатодітної сім’ї на вулиці Соборній у Рівному.

На місці події працювали слідчі, патрульні та спецпризначенці. Вдалось встановити, що у помешканні проживає 34-річна жінка із дітьми 16-ти, 11-ти, 6-ти та 4-х років. Квартира належала 33-річному рівнину, його подруга попросила там пожити жінці із дітьми на умовах оплати комунальних послуг. 

Увечері власник оселі із друзями прийшли до помешкання і сіли випивати, а мати із дітьми була у кімнаті. Сім’єю опікуються сімейна радниця Ліана Диновська та депутатка міської ради Любов Романюк, у той вечір вони прийшли їх навідати. Жінки зробили зауваження – між ними виник конфлікт.

«Нас то не випускали з помешкання, то намагалися виставити за двері, погрожували ножем, обіцяли скинути з балкону, поливали матами, дихаючи в обличчя своїм тошнотворним перегаром... таку бурхливу реакцію викликало просте зауваження... бо у квартирі були діти!», - написала депутатка міськради, сімейна радниця Любов Романюк.

Господар квартири почав агресивно себе поводити, виражатися нецензурною лайкою на адресу жінок та двічі вдарив 40-річну сімейну радницю Ліану Диновську по руці. Коли ж на місце події викликали поліції, чоловік втік. Нині його розшукують.

Нині у поліції за фактом умисного нанесення тілесного ушкодження у поліції розпочали досудове розслідування.

Мати із дітьми лишились неушкодженими.

 

Читати також