Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поліцейські з Рівненщини отримали 4 "золота" на спортивних змаганнях (ФОТО+ВІДЕО)

https://rv.npu.gov.ua

Цими вихідними, поліцейські Сергій Смочек зі Здолбунова та Галина Майданюк із Варашу завоювали чотири золотих медалі з важкої атлетики та плавання.

На відкритому чемпіонаті Львова з важкої атлетики, Сергій Смочек у складі Рівненської команди ФСТ «Динамо», у ваговій категорії до 81 кілограму, у двоборстві зумів підняти 302 кілограми та здобув золоту медаль.

Не менш захоплююче виступив і 18-річний молодший брат Сергія – Віталій. Він підняв 280 кілограмів, і також повернувся додому із «золотом». Рідні брати зі Здолбунова з малку захоплюються важкою атлетикою, і разом беруть участь у спортивних змаганнях.

Крім того, Галина Майданюк, начальник сектору кадрового забезпечення Вараського відділу поліції на Міжнародних змаганнях з плавання у Броварах впевнено завоювала першість клубу «Гаврилич Мастерс». На дистанціях у 50, 100 та 200 метрів Галина показала найкращі результати.

Поліцейський колектив щиро радіє за колег, які впевнено завойовують звання кращих спортсменів. Бажаємо вам ще більших перемог!

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області 

Читати також