Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Поліцейський із Рівненщини помер в клініці в Іспанії: рідні збирають кошти, щоб привезти тіло додому

Фото - зі сторінки у соцмережі Вікторії Семенчук

У Іспанії пішов з життя поліцейський з Рівненщини, який проходив там лікування. Відомо, що 36-річний Олександр Красович понад рік боровся зі страшною хворобою - меланомою шкіри із метастазами у головному мозку.

У поліції Рівненщини повідомили, що покійний колега був професіоналом та присвятив правоохоронним органам 10 років свого життя.

Наразі рідні покійного потребують фінансової допомоги, щоб транспортувати тіло на батьківщину.

"Дорогі мої близькі, друзі, ось і не стало мого друга дитинства, ...Саша помер де був на лікуванні, в Іспанії Барселона, його дружина і дітки навіть не побачили його. Мені дуже важко писати, бо це людина з великої букви. Я вас дуже прошу, ні благаю, допоможіть зібрати кошти для транпортування тіла нашого Саши Красовича, щоб змогли попрощатися рідні і близькі", - написала у мережі Марінка Маріна.

Дружина покійного Олександра - Вікторія Семенчук - повідомила, що до вихідних потрібно зібрати кошти, щоб забрати тіло з Іспанії.

"Нам потрібно 7 тисяч євро, щоб доставити його з Барселони до Львова і зі Львова додому. Гроші бажано зібрати до вихідних. Зараз там оформляються потрібні документи. В п'ятницю мають повідомити, коли можна точно забирати тіло", - зазначила дружина покійного.

За словами жінки, наразі вдалося зібрати трохи більше 2 тисяч євро.

Номер картки дружини Олександра Вікторії - 5363542309567726.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.