Поліцейський із Рівненщини з дружиною поширювали комуністичну символіку та торгували зброєю

У Львові за поширення комуністичної символіки судили поліцейського з Рівненщини та його дружину. 

Про це йдеться у вироку Франківського райсуду Львова. 

Як зазначається у рішенні суду, обвинувачені Юрій та Марія Ільчуки протягом травня-червня 2024 року відправляли через "Нову пошту" комуністичну символіку. 

Зокрема це були нашивки з надписом та зображенням: «1941-2022 Слава бабушке», із зображенням гербу радянського союзу (серп, молот та п`ятикутна зірка), з надписами та зображеннями: 1. «СМЕРШ»; 2. «Рожденный в СССР», з вишитою білими нитками літерою «Z». 

Також вони продавали і холодну зброю, зокрема багнет-ножі до автомата Калашникова. 

Обоє обвинувачених у суді визнали свою вину повністю. 

Відтак, суддя Юрій Ванівський визнав обвинувачених у поширенні комуністичної символіки та незаконному продажі холодної зброї та присудив їм по 5 років позбавлення волі без конфіскації майна з іспитовим строком в 1 рік кожному. 

Юрій Ільчук є уродженцем Корця, а його дружина - уроженкою Києва.

Згідно з декларацією, чоловік працює старшим дізнавачем у ГУ НП у Рівненській області. 

 

 

Читайте також