Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поліцейський, який переїхав із Сєвєродонецька, навчає правоохоронців на Рівненщині

Фото: Суспільне

До Рівного та області від початку війни переїхало чимало спеціалістів різних галузей. Одним з таким є Кирило Міненков. Юнак проживав у Сєвєродонецьку, проте, 3 місяці тому влаштувався на роботу в Нацполіцію у Рівному і нині викладає уроки фізичної підготовки своїм колегам.

Історію переселенця з Луганщини розповідає Суспільне.

21-річний Кирило Міненков пригадує 24 лютого, коли російські війська розпочали наступ на території України. Тоді він, як інструктор тренінгового центру Нацполіції у Луганській області, був на роботі.

"24 лютого, всі розуміють, що розпочалася війна. Був збір по тривозі на роботі. Розприділили, кожен робив свою роботу. Наприклад, хтось спалював документи, справи. Хтось ГУНП патрулював по місту. Тому що хаос був у місті, всі виїжджали", — каже Кирило Міненков.

Він родом з Харківської області. Вчився в Луганському університеті внутрішніх справ, що в Сєвєродонецьку. Потому пішов працювати інструктором у місцевий тренінговий центр. Коли розпочалося вторгнення, займався евакуацією пенсіонерів.

"Не можу навіть описати — це люди біжать, плачуть, збирають ці речі, виїжджають. Залишають дуже багато всього свого майна. Якби вони не хотіли, вони б сюди не прийшли. То це вже їх, не те що не шкода, але це вже їхній вибір. А в нас, хлопців, які гинуть, немає просто вибору, вони захищають. За нами правда, я так, вважаю", — ділиться правоохоронець.

До Рівного Кирило переїхав три місяці тому. Влаштувався за спеціальністю в Нацполіцію.

"Я і мої колеги ще під враженнями від цього чоловіка. Оскільки, він і хороша людина, компанійська. Може все розказати, показати. І також дуже хороший інструктор", — каже начальник Тренінгового центру Нацполіції в області Сергій Вахнюк.

"Я тут проводжу спецфізо. Спецфізо в першу чергу — це особиста безпека поліцейських, це ми відпрацьовували ударну техніку, прийоми боротьби. Також вдосконалюємо фізичні навички, це поліцейські повинні вміти, бігати, віджиматися, підтягуватися. Це все ми вдосконалюємо", — розповідає інструктор.

Окрім, навчання поліцейських Кирило ще професійно займається бігом. Неодноразово ставав переможцем змагань.

"Показує дуже хороші результати саме з бігу на різні дистанції, зокрема — довгі. І трапляються моменти часом, що коли Кирило проводить заняття, приходиться зупиняти його, щоб він не ганяв так хлопців і дівчат, оскільки, їм трішечки важче це робити, ніж йому", — ділиться Сергій Вахнюк.

Чим буде займатися далі та чи повертатиметься додому, нині Кирило не береться прогнозувати. Втім, на питання, чи піде захищати країну, якщо призвуть, відповідає ствердно.

"У мене немає білого білета, чи троє дітей, чи чогось такого в мене немає. Якщо скажуть, що треба їхати, то всі поїдуть і я поїду", — резюмує Кирило Міненков.

 

 

Читати також