Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поліція розшукує жительку Рівного, яку підозрюють у шахрайстві

Правоохоронці розшукують мешканку Рівного, яку обвинувачують у шахрайстві та підробці документів.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Рівненській області.

Підозрювана - уродженка села Локниця Вараського району Остапчук Людмила Олександрівна. Жінці 37 років. Її обвинувачують у злочинах, передбачених частинами 1,2 статті 190, частинами 1,3 статті 358 КК України, ухиляється від органів суду.

Правоохоронці звертаються до усіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо місця перебування розшукуваної, повідомити на спецлінію 102 або за номером телефону 0680675568.

 

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.