Рівне Медіа

Половина учнів молодших класів однієї з рівненських шкіл не прийшла на навчання

Частина дітей захворіла, інших – не відпустили батьки. Від самого ранку батьківські чати у Вайбері буквально «розриваються». Рівняни пишуть, що їхні діти погано почуваються: їх нудить, болить голова, а в деяких ще й піднялася температура. Здебільшого, це учні молодших класів рівненської ЗОШ №1, пише "Радіо Трек".

Директорка навчального закладу Олени Серветник каже, що захворіли далеко не всі діти, яких сьогодні немає на навчанні:

"Зранку мені почали телефонувати батьки учнів перших класів,  що діти погано почуваються і не будуть на навчанні. Це були випадки по 5-6 учнів з класу. Але дуже швидко зараз поширюється інформація, тож вже невдовзі почали телефонувати інші батьки і питати, чи можна, щоб діти не йшли в школу, доки не з’ясується, чому цим дітям погано. Тобто не так багато дітей захворіли, просто батьки перестрахувалися."

Загалом до школи не прийшло близько половини учнів саме молодшої школи. А школярі 5-11 класів – на навчанні. Немає тих, хто поїхав, до прикладу, на змагання чи олімпіади, каже директорка.

У міському управлінні освіти вже поінформовані про цю ситуацію і чекають на офіційну інформацію від Держпродспоживслужби, яка нині працює у ЗОШ №1. Ось що з цього приводу розповіла заступниця начальника управління Катерина Сичик:

"Керівниця закладу нам розповіла, що не прийшло чимало дітей. Вони рвуть і в них температура. Але поки що ми не можемо робити якихось висновків, що вони, до прикладу, потруїлися чи щось таке. Справа в тому, що не всі діти харчувалися у шкільній їдальні, тож до кінця не зрозуміло, звідки ці всі симптоми, і якого вони походження."

За словами заступника начальника обласного управління Держпродспоживслужби Олександра Костюка, спеціалісти ще працюють у ЗОШ №1:

"Ми беремо змиви у шкільній їдальні, беремо проби харчових продуктів: і готових страв, і сировини. Ми поки не можемо сказати, що це. Адже треба провести дослідження і завершити обстеження самої їдальні. Результати у нас будуть протягом 3-5 днів."

Додамо, що точна кількість звернень до медиків стане відомою пізніше. Адже чимало батьків лише зараз ведуть дітей до лікарні.

Читати також