Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Польська компанія планує співпрацю з підприємством з Рівненщини

На Рівненщині підприємство з виробництва фанери відвідав польський представник.

Про це повідомляють на сторінці Рівненської ОДА.

Товариство «ОДЕК» Україна - одне з найбільших підприємств із виробництва фанери не лише на Рівненщині, а й в Україні.

Наразі компанія виробляє вдвічі більше плану. Завдяки модернізації виробництва, злагодженій роботі і попиту на українську продукцію потужність вдалося збільшити від 50 до 105 тисяч кубометрів фанери.

Із роботою підприємства ознайомилися начальник ОВА Віталій Коваль та представники польської меблевої фірми Szynaka-Meblе.

«Для області підприємство - це 1700 робочих місць і гарант економічної стабільності. Більше 160 працівників служать в лавах ЗСУ. Проте їхні місця не скорочені, їх зайняли жінки, які виконують складні операції та розуміють свою відповідальність. Такі підприємства як «ОДЕК» роблять Рівненщину меблевою столицею України. За останніх декілька років ми зайняли лідируючу позицію і продовжуємо її нарощувати. Продовжуємо розвивати меблевий кластер», - наголосив начальник ОВА Віталій Коваль.

До слова, на підприємстві працюють мешканці як з найближчих громад, так і з Волинської області. Для цього організовано доставку працівників у радіусі 80 км.

Президент правління Szynaka-Meblе Ян Шинака розповів, що співпраця з деревообробними підприємствами на Рівненщині точно входить в їхню стратегію. Вони бачать спільне виробництво та можливості виходу на європейський і світовий ринок

Читати також